Ashley Green- životopis

4. dubna 2009 v 11:46 | Future-Alice |  Info
Povolání: Herečka
Věk: 22
Datum narození: 21. 02. 1987
Místo narození: Jacksonville, Florida, USA
Znamení: ryby

Ashley Michele Greene je americká filmová herečka a modelka. Nejvíce jí proslavila role Alice Cullen ve filmu Stmívání.


Ashley se narodila v Jacksonvillu na Floridě Joe a Michele Greenovým. Vyrůstala v Middleburgu a Jacksonvillu, pak odešla na Univerzitní křesťanskou školu, poté ještě na Wolfson High School, když byla v 10. třídě. V 17ti se odstěhovala do Los Angeles v Kalifornii zabývat se herectvím.

Má mladšího bratra jménem Joe, který bydlí stále se svými rodiči v Jacksonville. Greenová je dobrá kamarádka s herci z filmu Stmívání, s Kelanem Lutzem a Jacksonem Rathbonem.

Původně chtěla být Ashley modelkou, ale bylo jí řečeno, že není dostatečně vysoká, a tak se měla prý spíše zaměřit na reklamy. Po zahrání si v pár reklamách zjistila, že miluje herectví.


Přestože se její kariéra stále vyvíjí, hostovala již v mnoha populárních pořadech, jako například Punk'd a Crossing Jordan, stejně jako v komerčních iPodeh. Ashley si po velké přestávce zahrála ve filmu Stmívání, který byl natočen podle stejnojmenného bestselleru Stephenie Meyerové, jako upírka Alice Cullenová společně s Kellanem Lutzem, se kterým si zahraje i ve filmu Warrior.

Jako Ashley Green:

Ashley Green by editha.VAMPIRE GIRL<333.
A jako Alice Cullenová:
alice by cybermelli.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 vevusha vevusha | 8. května 2009 v 12:49 | Reagovat

she is best

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama